Web Developers

Full time
Limassol, Paphos
Posted 2 years ago

WEB DEVELOPERS

H Enigma Advertising, εταιρεία παροχής διαφημιστικών υπηρεσιών και λύσεων διαδικτύου, αναζητά WEB DEVELOPERS για την κάλυψη κενών θέσεων.

Εάν έχεις δημιουργικότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και πάθος για την ψηφιακή τεχνολογία, σε θέλουμε στην ομάδα μας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη ή σχετική με το αντικείμενο θέση.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (Η γνώση επιπλέον γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν).
  • Ομαδικό πνεύμα και Οργανωτικές Δεξιότητες.

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και δημιουργία του frontend για την ιστοσελίδα
  • Διαχείριση του backend της ιστοσελίδας και της βάσης δεδομένων
  • Παρακολούθηση και χειρισμός των σύγχρονων άλλον σχετικών εφαρμογών.

Επιπρόσθετα προσόντα που θα θεωρηθούν ως επιπλέον προσόν:

  • PHP 5.6+ knowledge
  • IT Support skills

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν την αίτηση στην ιστοσελίδα μας ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@enigmaadvertising.com

Job Features

Job CategoryWeb Developing, Software Development, Online Marketing

A valid phone number is required.
A valid email address is required.