Online Marketing Specialist

Full time
Paphos
Posted 3 έτη ago

Η ομάδα μας μεγαλώνει‼️
Αναζητούμε τον νέο/νέα Online Marketing Specialist που θα ενταχθεί στη νεανική, δυναμική ομάδα μας στην Πάφο.

Καθήκοντα:

  • Στήσιμο και επίβλεψη καμπανιών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης (social media) και Google ads (text & display ads)
  • Προϋπολογισμός και αναφορές αποτελεσμάτων όλων των καμπανιών digital.
  • Σχεδιασμός πλάνων, δημιουργία περιεχομένου και διαχείριση καμπανιών social media.
  • Προγραμματισμός διαφημίσεων, αναρτήσεις, προώθηση posts, δημιουργία και προώθηση newsletters.

Προσόντα:

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε Marketing ή συναφή κλάδο
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ομαδικός παίχτης
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Καλή Γνώση της αγγλικής Γλώσσας

Η εταιρία μας παρέχει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές βάσει προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ομαδικό, ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν την αίτηση στην ιστοσελίδα https://www.enigmaglobal.com/career/online-marketing-specialists/ ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@enigmaadvertising.com

Job Features

Job CategoryOnline Marketing

A valid email address is required.
A valid phone number is required.