Graphic Designer – Paphos

Full time
Paphos
Posted 1 year ago

GRAPHIC DESIGNERS

H Enigma Advertising, εταιρεία παροχής διαφημιστικών υπηρεσιών και λύσεων διαδικτύου, αναζητά GRAPHIC DESIGNERS για την κάλυψη κενών θέσεων.

Εάν έχεις δημιουργικότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και πάθος για την ψηφιακή τεχνολογία, σε θέλουμε στην ομάδα μας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εμπειρία στον χώρο του Graphic Design
  • Εμπειρία σε προγράμματα όπως: Illustrator, Corel Draw, Photoshop, InDesign
  • Πολύ Καλή Γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής Γλώσσας
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και δημιουργία γραφικών digital and prints.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας.

Η εταιρία μας παρέχει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές βάσει προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ομαδικό, ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν την αίτηση στην ιστοσελίδα μας ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@enigmaadvertising.com

Job Features

Job CategoryGraphic Design

A valid phone number is required.
A valid email address is required.